EatProDiet Nutrition Kitchen
Danışma Hattı Danışma Hattı
0 212 265 65 69
Sepete Eklendi

PAKETLERİMİZ

Uzman diyetisyenlerimizin hazırladığı, enerji ve besin değerlerinin hesaplandığı menüler size özel olarak pişiriliyor. Böylece gün boyu ne yiyeceğinizi, ne kadar enerji (kalori) alacağınızı biliyorsunuz.
 • KİLO VERME YAĞ YAKIM PAKETİ

  Paket içeriğinde, hayvansal ve bitkisel protein yoğun, karbonhidrat oranı düşük, klorofil içerikli sebzeler ve sağlıklı yağlar belirli ölçüde kullanılmaktadır. Menü her gün değiştirilerek sürdürülebilir bir süreç sağlanmaktadır.
 • İntolerans PAKETİ

  İntoleransınız olan gıdadan sizi uzak tutarak bağışıklık ve sindirim sisteminizi rahatlatmayı amaçlar.
 • Kİşİye Özel Beslenme Paketİ

  Beslenme uzmanlarımız ve şefimizin tamamen kişiye özel bir beslenme planı ya da müşteriden gelen kendi özel beslenme planı çerçevesinde hazırlanan paketlerden oluşmaktadır. Menülerinizi sisteme yükleyebilir ya da telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Paketini satın aldıktan sonra menünüzü detaylandırmak ve başlama tarihini belirlemek için sizinle ayrıca iletişime geçilecektir.
 • Sporcu Paketi

  Fiziksel aktivite ile birlikte kas kütlenizi arttırırken yağ oranınızı da kontrol altında tutumanızı destekler. Beslenme paketi protein, karbonhidrat , sağlıklı yağlar ve klorofilli sebzelerin gün içinde yeterli miktarda ve doğru zamanlarda alınmasını sağlamaktadır.