EatProDiet’in Prensipleri Nelerdir?

                 1.Doğal ve tercihen organik gıdalar kullanılır

                 2.Yemeklerde sadece sağlıklı yağlar (zeytin yağı ve hindistan cevizi yağı) kullanılır

                 3.İnsan sağlığını tehdit eden beyaz un ve şeker hiçbir şekilde kullanılmaz

                 4.Sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmak ve sürdürülebilirlik esastır

                 5.Tazeliğe ve lezzete önem verilir

                 6.Müşteri memnuniyeti ve sürekliliği esastır

          EatProDiet'in menüleri nasıl oluşturuluyor?

          Menülerimizde yer alan tüm ürünler, Diyetisyen, Gıda Mühendisleri ve spor antrenörleri tarafından hazırlanmaktadır. Menüler formülize edildikten ve                     saklama süreleri test edildikten sonra misafirlerimize en sağlıklı şekilde sunulacak şekilde düzünlenmekte, besinler arası etkileşimler incelenerek en                     doğru sistemde servis edilmektedir.

          Aylık beslenme paketi sistemi nasıl oluşturulmaktadır?

          Bize siparişinizi geçtikten sonra beslenme paketlerimiz Şef ve ekibimize iletilir. Adresiniz ve telefon gibi iletişim bilgileriniz lojistik ekibine iletilir. Paket                     kullanım süresi boyunca, her sabah 07:00- 09:00 arası adresinize teslim edilir.

          Aylık besleme paketlerinden hangisini seçmeliyim?

          Müşterilerimize sunduğumuz diyetisyenimiz tarafından önceden hazırlanmış üç çeşit beslenme paketimiz bulunmaktadır. Paketlerimizin her biri bayan ve             erkek için ayrı ayrı düzenlenmiş, kalori ve besin değerleri hesaplanmıştır. Hedefinize göre kilo verme, sporcu veya intolerans paketlerimizden birini                         seçebilir ya da tamamen kişiye bir beslenme paketi oluşturabilirsiniz. Eğer hangi paketin size uygun olduğundan emin değilseniz bizimle iletişime                           geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

         Beslenme paketlerini kısa süreli deneyebilir miyim?

          Evet, istediğiniz beslenme paketini bir gün ya da bir hafta deneyebilirsiniz.

         Beslenme paketini sadece aylık olarak mı almak zorundayım?

         Hayır, beslenme paketinizi kaç gün almak istediğinizi satın alma aşamasında seçebilirsiniz. Daha fazla gün satın alarak indirimlerden faydalanabilirsiniz.

         Beslenme paketimi seyahat/hastalık vb. durumlarda durdurabilir miyim?

         Evet, EatProDiet beslenme sistemi size göre kendini ayarlayabilecek şekilde esnektir. Bize paketinizi durdurmak istediğiniz günden 2 gün önce haber                    vermeniz durumunda kalan günlerinize istediğiniz zaman devam edebilirsiniz.

         Beslenme paketim haftanın her günü gelecek mi?

         EatProDiet beslenme paketi servisi Pazar günleri hariç haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Normalde paketlerimiz iş günlerinde belirttiğiniz adrese teslim            edilir. Cumartesi günü de beslenme paketi istiyorsanız bunu ekibimize iletmenizi rica ederiz. Haftanın 7 günü beslenma paketlerimiz ile beslenmek                        isteyen müşterilerimize Cumartesi ve Pazar günkü paketlerini beraber göndermekteyiz. Pazar günü için gönderilen yemekleri buzdolabında saklamanız                ve yemeden 20 dakika önce ısıl işlem uyulamak için buzdolabından çıkartmanız gerekmektedir. Aksi takdirde gıdalar tazeleğini yitirecektir.

 

         Her gün aynı yemekleri mi yiyeceğim?

         Sağlıklı beslenme ve diyetin sürdürülebilir olması için kişinin yediği yemekten zevk alması çok önemlidir. Bu nedenle diyetisyenimiz ve şefimiz sizler için                aynı besin değerlerini içeren farklı menüler hazırlamakta ve her gün sizi şaşırtacak yemekler hazırlamaktadır.

         Ne yemek geleceğini önceden öğrenebilir miyim?

         Evet, beslenme paketinizi satın aldıktan sonra eğer isterseniz email adresinize aylık menünüzü gönderebiliriz. Eğer menüde yiyemediğiniz bir besin var                ise en geç 2 gün önceside bize haber verebilir ve bu besinin alternatifi ile değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

         Özel beslenme programıma uygun paket hazırlayabiliyor musunuz?

         Programınızı bize ilettiğiniz zaman size özel gramajlarda ve çeşitlerde öğünlerinizi EatProDiet kutuları içerisinde gönderiyoruz. Eğer dilerseniz sizi                        diyetisyenimizle irtibata geçirebilir ve size özel bir beslenme programı yazılması konusunda yardımcı olabiliriz.

         Belli gıdalara alerjim varsa ne yapmalıyım?

         Beslenme paketinizi seçtikten sonra bizi alerjiniz olan ya da yemediğiniz besin türleri ile ilgili bilgilendirmelisiniz. Kişiye özel bir beslenme paketi almamış              olsanız bile bu tür besinleri size göndermeyecek şekilde paketlerinizi düzenleyebiliriz.

         Plastik kaplarınız mikrodalga fırına uyumlu mu?

        Yemeklerinizi kaplarıyla birlikte mikrodalga fırında kapağı açık ya da kapalı şekilde ısıtabilirsiniz. İçinde salata olduğu zaman, yemeğinizden daha fazla                 keyif almanız için salatayı kaptan çıkarıp ısıl işlem uygulamanızı tavsiye ederiz.

         EatProDiet'in beslenme paketleri dışındaki menüsünü Bebek'teki Cafe'nizden sipariş edebilir miyim?

        Hem sipariş verebilir, hem de gelip misafirimiz olabilirsiniz. Siparişlerinizi telefon veya YemekSepeti aracılığı ile verebilir, kredi kartı, nakit, sodexo, ticket               ve multinet aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz. 40 dk. içerisinde istediğiniz adrese teslim edilir. Bunun yanı sıra Cafe'de hem ekibimizle tanışıp hem de keyifli           vakit geçirebilirsiniz.

         Beslenmenin yanı sıra antrenman da yapmalı mıyım?

        Beslenme ile beraber antrenman yapmak kişinin daha hızlı, sağlıklı hedefe ulaşmasını sağlar. Aldığınız sonuçlar uzun soluklu olur. Antrenman planınız                 için işbirlikçimiz ve Türkiye'nin ilk kurumsal online coaching firması Muscle Engineers Team 'den destek alabilirsiniz. Web linki: www.meteam.club